Spolek Liška Lysolaje

Přijďte mezi nás - Hrajte a bavte se s Liškou - Najděte si nové kamarády

Jsme parta malých i velkých nadšenců z Lysolají, kteří mají nutkavou potřebu se sdružovat a společně bavit všemožnými způsoby. Vážně i nevážně budujeme vztahy jeden k druhému, třetímu, čtvrtému..., protože tady spolu žijeme a hodláme žít i dál.  Přidejte se k nám taky - www.mc-liska.cz. Jsme také na Facebooku

Spolek Liška Lysolaje – žijeme tu spolu

Rozvíjíme dětské pohybové schopnosti, vedeme děti k hudbě a výtvarnému vnímání. Společnými činnostmi pomáháme rozvoji mateřské řeči, komunikaci mezi rodiči a dítětem a rozvoji sociálních dovedností dětí. Činnosti přizpůsobujeme věku dětí a jejich dovednostem, udržujeme rodinnou atmosféru a snažíme se rozvíjet přátelské vazby mezi návštěvníky našeho centra. Pravidelně pořádáme přednášky, společenská setkání rodičů s dětmi, sportovní odpoledne nebo výtvarné dílny (na Slavnosti květů a ke Dni otců). Každý rok na konci srpna připravujeme příměstský tábor na originální téma. Vedeme zájmové kroužky pro školkové a školní děti, večerní cvičení jógy pro rodiče. Spolupracujeme s obcí, abychom se v místě, kde žijeme, cítili dobře. Od roku 2011 jsme členem spolku Síť pro rodinu.

Patronem Spolku Lišla Lysolaje je Městská část Praha Lysolaje

Stanovy

Spolek je registrovaný u Rejstříkového soudu od 5.4.2011.

Spolek Liška Lysolaje

Sídlo: Sídlištní 202/2, 165 00 Praha 6 Lysolaje.

Číslo účtu: 2400903013/2010 u Fio banka, a.s.

V případě zájmu o členství ve spolku nás kontaktujte

Podpora obce Lysolaje a ZŠ a MŠ Lysolaje

Děkujeme zastupitelstvu obce Lysolaje za velmi vstřícný přístup a bezplatné poskytnutí prostor pro mateřské centrum. Rády bychom také poděkovali za příjemnou spolupráci s vedením základní školy a mateřské školy a možnost informovat rodiče žáků o vzniku mateřského centra v prostorách školy.

Podpořili nás

Stan a kupa míčků

07.11.2013 19:59
Děkujeme Tereze, mamince Elišky, za krásný stan plný barevných míčků.

Velký gumový míč

07.11.2013 19:59
Děkujeme Miriam za velký gymnastický míč, který nám slouží v tělocvičně.

Dotace na provoz MC Liška o.s. v roce 2013

22.03.2013 22:06
Děkujeme zastupitelstvu městské části Praha Lysolaje za schválení finanční dotace ve výši 50.000,-Kč v roce 2013. Dotace bude použita na zajištění programu pro rodiny s dětmi. Připravujeme další aktivity, kurzy, přednášky a výtvarné dílny v Lišce.
<< 2 | 3 | 4 | 5 | 6 >>