Spolek Liška Lysolaje

Přijďte mezi nás - Hrajte a bavte se s Liškou - Najděte si nové kamarády

Jsme parta malých i velkých nadšenců z Lysolají, kteří mají nutkavou potřebu se sdružovat a společně bavit všemožnými způsoby. Vážně i nevážně budujeme vztahy jeden k druhému, třetímu, čtvrtému..., protože tady spolu žijeme a hodláme žít i dál.  Přidejte se k nám taky - www.mc-liska.cz. Jsme také na Facebooku

Spolek Liška Lysolaje – žijeme tu spolu

Rozvíjíme dětské pohybové schopnosti, vedeme děti k hudbě a výtvarnému vnímání. Společnými činnostmi pomáháme rozvoji mateřské řeči, komunikaci mezi rodiči a dítětem a rozvoji sociálních dovedností dětí. Činnosti přizpůsobujeme věku dětí a jejich dovednostem, udržujeme rodinnou atmosféru a snažíme se rozvíjet přátelské vazby mezi návštěvníky našeho centra. Pravidelně pořádáme přednášky, společenská setkání rodičů s dětmi, sportovní odpoledne nebo výtvarné dílny (na Slavnosti květů a ke Dni otců). Každý rok na konci srpna připravujeme příměstský tábor na originální téma. Vedeme zájmové kroužky pro školkové a školní děti, večerní cvičení jógy pro rodiče. Spolupracujeme s obcí, abychom se v místě, kde žijeme, cítili dobře. Od roku 2011 jsme členem spolku Síť pro rodinu.

Patronem Spolku Lišla Lysolaje je Městská část Praha Lysolaje

Stanovy

Spolek je registrovaný u Rejstříkového soudu od 5.4.2011.

Spolek Liška Lysolaje

Sídlo: Sídlištní 202/2, 165 00 Praha 6 Lysolaje.

Číslo účtu: 2400903013/2010 u Fio banka, a.s.

V případě zájmu o členství ve spolku nás kontaktujte

Stanovy MC Liška o.s.

Stanovy-liska-final.pdf (61,2 kB)

Podpora obce Lysolaje a ZŠ a MŠ Lysolaje

Děkujeme zastupitelstvu obce Lysolaje za velmi vstřícný přístup a bezplatné poskytnutí prostor pro mateřské centrum. Rády bychom také poděkovali za příjemnou spolupráci s vedením základní školy a mateřské školy a možnost informovat rodiče žáků o vzniku mateřského centra v prostorách školy.