Poděkování za rok 2013

15.01.2014 23:20

Překulil se další rok a Liška oslaví v dubnu 4. narozeniny. Děkujeme za podporu, kterou nám v roce poskytla Městská část Praha Lysolaje. Panu Pánkovi děkujeme za starost o topení, je nám v Lišce díky němu krásně teplo. Děkujeme za dary, které jste nám dali. Nejvíce nás těší pomoc našich dobrovolníků, kteří Lišce a ostatním dětem a rodičům ochotně poskytují svůj volný čas. Každý měsíc 5 lidí  věnuje 50 hodin přípravě pravidelných i občasných aktivit. Díky tomu každým rokem stoupá návštěvnost liščích akcí. Na pondělní výtvarku chodí cca 13 dětí a na Šikovné tlapky průměrně 15 dětí s rodiči. V září se nám podařilo díky podpoře Hl. města Prahy ve škole otevřít ekologický kroužek Lišák, na který se přihlásilo deset dětí. V MŠ Pampeliška jsme otevřeli Cvičení s Liškou pro 15 dětí. Opět chystáme další rodinné akce, brzy se vše dozvíte v našem kalendáři, můžete se opět těšit na příměstský tábor v posledním srpnovém týdnu.

Přejeme vám všem hezký a úspěšný Nový rok 2014

Vaše Lišky